Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi | DDFCA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi | DDFCA

Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi....Forumdan Daha Fazlası

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Gamzeli.Cerrah
DDFCA Yönetici

DDFCA Yönetici
Gamzeli.Cerrah

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/10/08 Mesaj Sayısı : 732 Nereden : DDFCA
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Left_bar_bleue1000/1000Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Img_left1000/1000Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Konuya puan ver
Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Vide
MesajKonu: Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu   Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Icon_minitimePerş. Ekim 23, 2008 4:24 pm

(Leventin içi ses):Hayat biz cerrahlar için bile acımasız olabiliyo...Tam mutlu oldum derken yine bir engel,yine bi engel...
Bazılarımız o engellei hiç beklenmedik bir anda aşıyo.
Bazılarımızsa düşüp hayatın gerisinde kalıyo yada birşeyleri bitirmek zorunda kalıyo.
Tıpkı eviliğe giden ilişkilerimiz gibi...Ama hayata küsüp kaçarsan öyle kalırsın biyerlerde,
Helede biz cerrahlar savaşmaktan başka yol yok..Bu savaşta bazılarımız galip gelip yeni şeyler yaşamaya başlıyo..
Ben anlayamadım daha,galip geldim mi yoksa hala mücadele halindemiyim....

(leventin içinden bunlar geçerken gün yeni ağarmakta,herzaman hastalarla dolu koridor bomboştur.
Levent dinlenme odasına girer duygu uyodur,adımlarını sessizleştirir.Masanın üzerinde duran dosyayı incelemek için
eline alır.)

L:Yine başını belaya sokacak bu kız...Şu virüsten kurtulamadık yaaaa...
D:(yeni uyanmıştır levente hayran bir edayla bakar.)Yok hocam ben kendim araştırıyorum.
Ben beyin cerrahı olana kadar deney olmaktan çıkar heralde...
L:Sen ve beyin cerrasi..Bence iki kere düşün,hani beyin cerrahisi açısından
D:Aşkolsun hocam o kadar mı belayım
L:Beni şu virüs deneyinden soğutacak kadar.,
D:ııııııı....Tamam,o facia olabilir ama diğer yönlerde sizi pişman etmiyeceğim
L:İlginç ben aynı kanıda değilim...
Dhırsla suratı değisir)Görüceksiniz size rakibim
L:Sen uslu durda ben rekabet istemem..Neyse senin ne işin var burda
D:Ablamla tartıştım eve gitmedim
L:Hımm...ailevi meseleler yani
D:İşin için başhekimliği katmasa ailevi olucak..ya beni peşinen buralara sürekledi
L:Memnun değilmisin bizden
D:Yok canım...Sizin gibi bir beyin ilahından nasıl memnun olmam
L:Bu iltifat mıydı
D:Bela olabilirim ama gerçekleri saklamam,iltifattı
L:Teşekkürler,,,Ben giyinsem iyi olucak
D:Tabi hocam

(Levent duyguya bakınca neden hala mücadele içinde olduğunu anladı...Bir kadının yeniden kendisine ''öyle'' baktığını farketmek...Duyguda leventin arkasından bakarken kalbinde hafif
kıpırtılar başlamıştı bile....)
https://doktorlardizisi.123.st
Gamzeli.Cerrah
DDFCA Yönetici

DDFCA Yönetici
Gamzeli.Cerrah

Kadın
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Left_bar_bleue1000/1000Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Img_left1000/1000Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu   Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 5:32 pm

D:Ne yapıyorum ben ya!!!Adam evli...yok canım leventi sevmek,ben sanmıyorum...

(Levent giyinmiştir.Steteskobunu boynuna asarken arslan gelir...)

A:Günaydın romantik prens
L:Günaydın...Mümkünse uğraşma benimle!
A:Tamam...Tamam bakıyorum gerginsin.Evlilik kasmaya mı başladı yoksa
L:Özel hayatıma karışma
A:Eylül nasıl
L:İyi...Başka sorun yoksa işim var.
A:Yok da...Sen adı üstünde romantik prenssin.Evliliğe önem veriyosun.Niye mutlu değilsin peki?
L:Yooo gayet mutluyum.

A:Yeme beni levent...En son seni bekarlığa veda partisinde mulu görmüştüm.
L:......
A:ıııııııı...tamam başka mutlulukların olmuş olabilir ama gerçekten gülümsemiyosun.
L: (Elini arslanın omuzuna koyar)Beni düşündüğün için sağol...Bir soruınum yok..Tamamı sevgili arkadaşım?
A:Peki...

(Levent gider...)

A:Sende birşeyler var ama haydi hayırlısı....

Dip Not:Senaryomu uzun süredir yazmıyodum...Aslında genel anlamda senaryom hazır ama yazacak vakir bulamıyorum...Şimdilik bu kadar yazdım gerisini sonra yazacağım...

...............................::70. Bölüm Sonu:::........................
Gamzeli.Cerrah
DDFCA Yönetici

DDFCA Yönetici
Gamzeli.Cerrah

Kadın
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu   Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 11:09 pm

71. Bölüm (Fragman 1)

A:Bu akşam erkek erkeğe takılmaya ne dersiniz?
L:Benim işim var.
A:Eylül mü izin vermiyor?(pis pis sırıtıyo)
L:........
S:Bence kaşınma arslan!hem benimde bir ameliyatım var.
A:Aman iyi...Hem çapkınlığıma kızarsınız,hem de barlara yanlız yollarsınız.
Ey:Senin için...
L:Zahmet etmişsin.
Ey:Senin yaptıklarının yanında az bile.
A:Pardon..Böldüm galiba
L:Birşeyi böldüğün yok!
Ey:Ben gideyim.
A:(gülüyodur)
L:Ne gülüyorsun?
F:(telefonda konuşuyor)Bu akşam nöbetçiyim
ALi:Daha iyi işte gözün arkada kalmaz.
F:Benim gözüm zaten arkada kalmıyor.
Z:Senin sıkıntın ne?
L:Benim bir sorunum yok,sorun çıkartan sensin!
S:Sakin olurmusnuz?
...
S:Biri dostum,diğeri karım.Hanginizden vazgeçeyim?
....
Z:Çocukluk yaptım galiba
...
L:Aramızdaki tek bağ Ela mı?
...

71.Bölüm Yakında Sizlerle...
Gamzeli.Cerrah
DDFCA Yönetici

DDFCA Yönetici
Gamzeli.Cerrah

Kadın
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu   Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 10:28 pm

71. Bölüm Özeti

Levent artık evli bir adamdır.Tabi sadece kağıt üzerinde...Hastanenin bu formalite olayını bilmemesi Levent'i biraz zora sokmaktadır.En çok da Arslan...Sürekli Levent'e takılmaktadır.

Eylül ise Levent ile evlenmenin mutluluğu içerisindedir.Onu tek üzen Levent'inona karşı arkadaşça duygular beslemesidir.Ama Eylül Levent'in varlığından bile memnundur.

Suat'ın ise hayatı gayet yolunda gidiyordur.Kızı ve Zenan ile gayet mutlu bir aile tablosu çizmektedirler.Ama karısı ve dostunun tartışmaları onu bezdirmiştir.Suat bu duruma nasıl çözüm bulacak?Bu çözüm ile Zenan ve Levent,aralarındaki kimsenin keşfedemediği gizli bağı görecek mi?

Fikret Ali'ye Hasan konusunda güvenmeye karar verir?Peki bu güveni nasıl boşa çıkacak...Hasan'ın başına neler gelecek?

Arslan'ın sürekli Eylül ve Levent'i tehlikeli sularda basması komik anlara sebep olacak...

Hastaneye gelen küçük bir hasta tüm yürekleri burkacak.Levent'in babalık duygusu bir kez daha alevlenecek...Bu durum Levent'in hangi sorularına cevap olacak?

Tüm soruların cevabı ve daha fazlası 71. Bölümde sizlerle...
Gamzeli.Cerrah
DDFCA Yönetici

DDFCA Yönetici
Gamzeli.Cerrah

Kadın
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu   Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 9:30 pm

71. Bölüm (Fragman 2)

D:Hocam çok özür dilerim geç kaldım
Z:Uykucu prenses hiç teşrif etmeseydiniz!
F:Şef benim diye biliyorum Zenan Hanım…
F:Arslan seni istedi…
D:Off….
F:Hadi sızlanma!!!

Kadın:Bana bak sen kimsin?Nerede uyuyor Arslan?
D:Ben…(Arslan bakış atar) Sev-gi-li-si-yim!

Hasta:Şeyy…bu kız çok mu sinirli?
L:Bilmem…(Zenan’a dönerek)Öylemi Zenan?
Z:Yoo gayet sakinim Levent Bey.
Görevli:34 yaşında erkek hasta…Aracıyla tırın altına girmiş.Çok fazla kan kaybı var.İç organlarda fazlaca hasar olduğu tahmin ediliyor.
F:Güney hemen kan grubuna göre 2 ünite kan hazırla…
ela-levent

ela-levent

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 18/03/09 Mesaj Sayısı : 49 Nereden : Diyarbakır
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Left_bar_bleue0/0Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Img_left0/0Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Empty_bar_bleue  (0/0)

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu   Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:29 pm

devam
http://www.aabbzz.tr.gg
duygu hekimoğlu

duygu hekimoğlu

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 11/09/09 Mesaj Sayısı : 132 Nereden : Doktorlardaki Duygu Nerden Geldiyse Ordan
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Left_bar_bleue0/0Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Img_left0/0Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Empty_bar_bleue  (0/0)

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu   Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu Icon_minitimeC.tesi Kas. 07, 2009 8:09 pm

çok süper.ben duygu ve arslan arasında bazı şeylerin olabileceği kanısındayım.süper gidiyorsun.devam et...

Gamzeli.Cerrah'ın Senaryosu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası