Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi | DDFCA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi | DDFCA

Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi....Forumdan Daha Fazlası

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Doktorlar Dizi Müzikleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
Gamzeli.Cerrah
DDFCA Yönetici

DDFCA Yönetici
Gamzeli.Cerrah

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/10/08 Mesaj Sayısı : 732 Nereden : DDFCA
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Doktorlar Dizi Müzikleri Left_bar_bleue1000/1000Doktorlar Dizi Müzikleri Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
Doktorlar Dizi Müzikleri Img_left1000/1000Doktorlar Dizi Müzikleri Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Konuya puan ver
Doktorlar Dizi Müzikleri Vide
MesajKonu: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 10:15 pm

http://rapidshare.com/files/188835548/Doktorlar.rar.html

(Link düzeltildi..)

İçindekiler:

Ilan-i Ask
Unut Beni
Nefes Almak Bana Yetiyor
Son Perde
Doktorlar Dizi Ana Jenerik
Hayat ve Bebek
Acilar Biter
Isik Sönmesin
Sevgi Limani
Acil Servis
Umut Vagonu
Yasam Savasi
Iyilestim Doktor
Elveda Hastane
Yasamak Güzeldir
Bengü-Agla Kalbim_Doktorlar_
Doktorlar yeni sezon Fragman müziği
elif turan - Kal Dudagimda_Doktorlar_
Elif turan- Seni Kalbimden Atmak Mı_Doktorlar_
sevda - Kış_Doktorlar_
sevda- Annem Gibi_Doktorlar
Doktorlar - Bir Umut
Doktorlar - Ela-Levent Dialoglari
Doktorlar - Gözyasi
Doktorlar - Güç
Doktorlar - Güzel Günler
Doktorlar - Hüzün
Doktorlar - Jenerik
Doktorlar - Kararsizlik
Doktorlar - Mutluluk
Doktorlar - Zor Anlar
Doktorlar-barış diri-yalnızlık zor
Doktorlar-Sana Sevmek Yakışır

Ben hazırladım arkadaşlar...

En son Gamzeli.Cerrah tarafından C.tesi Ocak 24, 2009 10:18 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://doktorlardizisi.123.st
özlem
DDFCA Moderatör

DDFCA Moderatör
özlem

Kadın
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 01/01/09 Mesaj Sayısı : 894 Nereden : izmir
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Doktorlar Dizi Müzikleri Left_bar_bleue0/0Doktorlar Dizi Müzikleri Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Doktorlar Dizi Müzikleri Img_left0/0Doktorlar Dizi Müzikleri Empty_bar_bleue  (0/0)
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 03, 2009 9:42 pm

HESİ ÇOKK GÜZEL SÜPER
Tabip_99
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör
Tabip_99

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 20/10/08 Mesaj Sayısı : 93 Nereden : İstanbul
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 11:09 am

Ellerine sağlık kaptan...
Gamzeli.Cerrah
DDFCA Yönetici

DDFCA Yönetici
Gamzeli.Cerrah

Kadın
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Doktorlar Dizi Müzikleri Left_bar_bleue1000/1000Doktorlar Dizi Müzikleri Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
Doktorlar Dizi Müzikleri Img_left1000/1000Doktorlar Dizi Müzikleri Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 4:48 pm

Görevimiz... study
badel

badel

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 10/01/09 Mesaj Sayısı : 1 Nereden : adana

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 9:42 pm

inmiyor nasıl yapcaz...
dr. elif

dr. elif

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 19/01/09 Mesaj Sayısı : 14 Nereden : istanbul

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 8:29 pm

yaa bunlar inmiyor nasıl yapıcaz bilen var mı Crying or Very sad
Gamzeli.Cerrah
DDFCA Yönetici

DDFCA Yönetici
Gamzeli.Cerrah

Kadın
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 10:34 pm

Linkte sorun var en kısa sürede düzeltmeye çalışacağım...
özlem
DDFCA Moderatör

DDFCA Moderatör
özlem

Kadın
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Doktorlar Dizi Müzikleri Left_bar_bleue0/0Doktorlar Dizi Müzikleri Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
Doktorlar Dizi Müzikleri Img_left0/0Doktorlar Dizi Müzikleri Empty_bar_bleue  (0/0)
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 11:59 pm

ÇOK SEVİNİRİM ÇÜNKÜ GERÇEKTEN İNMİYOR HEPSİNİ BİR AN ÖNCE DİNLEMEK İSTİYORUM
dr. elif

dr. elif

Kadın

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 2:48 pm

yaa arkadaşlar bunları telefonuma atmak istiyorum ama olmuyo nasıl yapabilirim sizce yardım ederseniz çok sevinirimm Very Happy
peLin
DDFCA Moderatör

DDFCA Moderatör
peLin

Kadın
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 14/01/09 Mesaj Sayısı : 410 Nereden : Dünya Dışı
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 2:53 pm

dr. elif demiş ki:
yhaa arkadaşlar bunları telefonuma atmak istiyorum ama olmuo nasıl yapabilirim sizce yardım ederseniz çoq sevinirimm Very Happy

pc'nde de tlfonunda da bluetooth olması lazm benm bildiğim kadarıyla öle atılıyor:D
dr. elif

dr. elif

Kadın

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 4:23 pm

okey Very Happy
özlem
DDFCA Moderatör

DDFCA Moderatör
özlem

Kadın
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 1:58 pm

evet öyle atılıyor
dr. elif

dr. elif

Kadın

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 5:30 pm

pcde bluetooth nasıl birşey ben onu anlamadım. yaa aslında ben bunları usb cihazından telefona attım pcde çalıyo ama telefonda çalmıyo, telefonda üzerinde yuvarlak üstü çizilmiş bir işaret var ben onu anlamadım yaa yardım ederseniz çok sevinirim gerçekten
BuraK

BuraK

Erkek
Yaş : 29 Kayıt tarihi : 11/02/09 Mesaj Sayısı : 15 Nereden : istanbul

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 6:28 pm

link kirik...
SiriN
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör
SiriN

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 23/10/08 Mesaj Sayısı : 335 Nereden : İstanbul
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 11:27 pm

dr. elif demiş ki:
pcde bluetooth nasıl birşey ben onu anlamadım. yaa aslında ben bunları usb cihazından telefona attım pcde çalıyo ama telefonda çalmıyo, telefonda üzerinde yuvarlak üstü çizilmiş bir işaret var ben onu anlamadım yaa yardım ederseniz çok sevinirim gerçekten

Canım telefon için uyumlu değildir şarkı o yüzden çalmaz.Örneğin şarkının türü wnp'dır ama telefonun çaldığı müziğin türü mp3'dür!
http://www.emreaydin.org
SiriN
DDFCA Administratör

DDFCA Administratör
SiriN

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 23/10/08 Mesaj Sayısı : 335 Nereden : İstanbul
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 11:35 pm

dr. elif demiş ki:
yaa arkadaşlar bunları telefonuma atmak istiyorum ama olmuyo nasıl yapabilirim sizce yardım ederseniz çok sevinirimm Very Happy

Hafıza kartın ve kart okuyucun varsa kolay bir şekilde atabilirsin!!
http://www.emreaydin.org
dr. elif

dr. elif

Kadın

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 1:40 pm

tmm çok saolun tlfla uyumlu deil o zmn
özlem
DDFCA Moderatör

DDFCA Moderatör
özlem

Kadın
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 8:53 pm

OLABİLİR
unıversıtelı

unıversıtelı

Kadın
Yaş : 35 Kayıt tarihi : 15/03/09 Mesaj Sayısı : 1 Nereden : çanakkale

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 10:51 am

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım eklediğiniz şarkıları indiremiyorum yalink kırık yada süresi dolmuş rica etsem linki yenileyebilir misiniz?Lütfennnnnnnnnnnn....Şimdiden teşekkür ederim
özlem
DDFCA Moderatör

DDFCA Moderatör
özlem

Kadın
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Güçlülük:
Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimePaz Mart 15, 2009 6:45 pm

bende indirmek istiyorum ama dediğin gibi
dr. elif

dr. elif

Kadın

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 4:20 pm

eet bencede linki yenilerseniz çoqq sevinirimm
cerrah_duygu_kbr

cerrah_duygu_kbr

Kadın
Yaş : 24 Kayıt tarihi : 02/06/09 Mesaj Sayısı : 9 Nereden : istanbul

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimeSalı Haz. 02, 2009 9:45 pm

gamzeli cerrah herşeyde sn varsın bnide arslan fan topluluğuyla duygu fan topluluğuna uye yapsana madem herşeyde sn varsın bnide bunalara uye yaparsın sanırım artık bekliorummmmmm
duygu hekimoğlu

duygu hekimoğlu

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 11/09/09 Mesaj Sayısı : 132 Nereden : Doktorlardaki Duygu Nerden Geldiyse Ordan
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Güçlülük:

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 6:16 pm

saol çok güzeller...
ÇĞA87

ÇĞA87

Kadın
Yaş : 36 Kayıt tarihi : 07/11/10 Mesaj Sayısı : 1 Nereden : istanbul/avc

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 9:14 pm

arkadaşlar u şarkının adı ne son bölümde çalmıştı bulamadım!!.. hayaller içinde yürürken teninde sana ait herşey yıkılmış içimde yardımcı olursanız sevınrm
duygu hekimoğlu

duygu hekimoğlu

Kadın
Yaş : 27 Kayıt tarihi : 11/09/09 Mesaj Sayısı : 132 Nereden : Doktorlardaki Duygu Nerden Geldiyse Ordan
Rep sistemi
Başarı Puanı:
Güçlülük:

Konuya puan ver
MesajKonu: Geri: Doktorlar Dizi Müzikleri   Doktorlar Dizi Müzikleri Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 10:02 am

ben de onu bayağı aramıştım ama bulamadım...

Doktorlar Dizi Müzikleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfası Sayfaya git : 1, 2  Sonraki