Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi | DDFCA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi | DDFCA

Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi....Forumdan Daha Fazlası

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

jojos

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
jojos

jojos

Kadın
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 13/03/09 Mesaj Sayısı : 7 Nereden : kayseri

Konuya puan ver
jojos Vide
MesajKonu: jojos   jojos Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 8:40 pm

ilk senaryom umarım beğenirsiniz
jojos

jojos

Kadın

Konuya puan ver
jojos Vide
MesajKonu: Geri: jojos   jojos Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 8:40 pm

81.bölümden devam ediyorum sabah olur ve herkes hastahaneye gelir
levent:günaydın
ela:günaydın
levent:bu gün bir asistana ihtiyacım var benimle çalışmak istermnisin
ela:sağolun levent bey ama olmaz başka bir hastam var
ertesi gün
levent:günaydın
ela:günaydın
levent:bu günde bir asistana ihtiyacım var benimle
ela:levent bunu yapmaktan vazgeç seninle çalışmak istemiorum benden uzak dur nolur der ve gider levent onun arkasından bakarken eylül yanına gelir
eylül:merhaba
levent:merhaba
eylül:levent sen iimisin
levent:sanırım hayır
eylül:ne oldu
levent:daha demin elayla konuştum benden uzak dur dedi ama ben bunu nasıl yapacığmı bilmiyorum ondan nasılk uzak duracam bilmiorum onu her gördüğümde içimden bişeler koparken ...sanırım yaptığım hatayı ödüyorum
eylül:nese sonra görüşürüz
levent:eylül sen iimsin
eylül:evet hoşçakal
levent:tamam
eylül kendini tuvalte atar ve aynada kendi kendine koşmaya başlar
eylül:saçmalama o sana sadece yardım etmek istedi o seninb arkadaşın ve o.. ve o başkasına aşık kendine gel eylül
zenan:elaaaaaaa
ela:ne oldu zenan
zenan:nerdesin heryerde seni arıyorum
ela:biraz hava almaya çıktımda
zenan:ela sen ağladın mı
ela:bak ne diecem bu akşam suat nasıl olsa nöbetçi giyom zaten fransada revanıda alıp bana gelsene ne dersin
zenan:olur ama yinede ben bir suata sorayım
suat:merhaba hanımlar
zenan-ela:merhaba
ela:nese sonra görüşürüz
suat-zenan:tamam
suat:aşkım ii sin değilmi kendini çok yormuyosun değilmi
zenan:ii m canım da
suat:dası ne
zenan:ela bu akşam beni evine çağırdıda gidiyyimmi sence
suat:bitanem tabi git hem ben yokken senin hem elada yalnız die canı sıkılmaz
zenan:seni sviyorum
suat:ama ben daha çok seviyorum Very Happy
akşam olur ela eve gitmek için asansöre biner tabi arkasından leventte gelir sabahki olaydan sonra ilk defa karşılaşırlar
levent:evemi
ela:evet
levent:suat söledi zenan sana geliyormuş
ela:hı
levent:yeter ela bu nereye kadar devam edicek
ela:ne nereye kadar
levent:bu kaçışma bu..
ela:levent sus levent lütfen sus ben zamanında birine azda olsa elimden geldiğince güvemdim sevdim onunla yaşadığım bütün acılara rağmen evlenmeye kalkıştım ama o ne yaptı beni hiç beklemediğim bir anda hiç beklemediğim bir kıyafetin ve hayatımın en güzel gününde beni terkketti şimdi ne yapayım onun yüzünden hiç gözyaşı dökmemiş gibi hiç acı çekmemiş gibi onu her gece hatırlayıp acımı biraz daha arttırmamış gibi herşeye devam etmemi istiyorsun
levent:ela ben
ela:yeter levent yeter ne olur beni biraz sevdiysen artık acı çekmemi istemiyorsan benden uzak dur lütfen
tam o sırada asansör durur ve ela gider levent ise arkasından bakar ela ise eve geldiğinde hıçkıra hıçkıra ağlıyordur ela kendi kendine konuşur
ela:ne yaptın bize ne yaptın bana seni bu kadar çok severken seni hala unutamamışken niye böle davranmamı sağladın duy işte sölüyorum benden uzak durma levent seni seviyorum seni çok seviyorum ama nie böle yaptın nie nie
levent ise teknede herşeyi dağıtmış aline bir içki almış elanın sölediklerini düşünüyordu

devamı var ama tabi siz isterseninz yorum isterim
Gamzeli.Cerrah
DDFCA Yönetici

DDFCA Yönetici
Gamzeli.Cerrah

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 19/10/08 Mesaj Sayısı : 732 Nereden : DDFCA
Rep sistemi
Başarı Puanı:
jojos Left_bar_bleue1000/1000jojos Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Güçlülük:
jojos Img_left1000/1000jojos Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Konuya puan ver
jojos Vide
MesajKonu: Geri: jojos   jojos Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 9:41 pm

Yorumlar buraya Değil
https://doktorlardizisi.123.st
jojos

jojos

Kadın

Konuya puan ver
jojos Vide
MesajKonu: Geri: jojos   jojos Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 10:33 am

Sonra birden kendi kendine konuşmaya başladı
Levent:ya ne diyecekti onu nasıl terk ettiğini unuttun mu haklı sonuna kadar haklı sen kendin onu bilerek kaybettin aptal levent der ve ağlar.daha donra dayanamayıp hastaneye gider.suatda onu görür
Suat:levent senin burada ne işin var kötü bir şey mi oldu
Levent:..
Suat:levent sen iyi misin en iyisi gel bir kahve alalım konuşalım
Levent:tamam. sonra bir masaya otururlar
Levent:benim suçum
Suat:elayla ilgili bir konu olduğunu anlamıştım zaten
Levent:ne yapcam ben Suat benden uzak dur dedi nasıl yapcam bunu ondan nasıl uzak durucam hem de onu bu kadar çok..
Suat:bu kadar çok ne
Levent:neyse boş ver
Suat:aslında daha hiç bitmiş sayılmaz
Levent:nasıl yani
Suat:elaya git ona evliliğinin bir düzmece olduğunu sadece eylüle yardım etmek için onunla evlendiğini söyle
Levent:bak Suat ben eylüle bir söz verdim bunu yapamam
Suat:levent saçmalama ela gidip herkese sizin evliliğininizin bir düzmece olduğunu söylemeyecek ki
Levent:bu neyi değiştirir ki
Suat:en azından bilecek ki beni unutmamış sadece birine yardım etmiş der elada sende en azından aranızda sır kalmaz unutma sen elayı sırları yüzünden terkettin
Levent:bilmiyorum
Suat:bilmiyorum diyorsun ama gözlerin bunları bir an önce elaya söylemek için sabırsızlanıyor sanki
levent:haklısın ama ne zaman
Suat:hemen şimdi
Levent:Suat saçmalama bu saatte
Suat:bak istersen şimdi senin için izin alıp elalar gidebiliriz zenanla konuştum o bu gece elada kalacakmış eğer sende istersen
Levent:tamam hadi gidelim
Suat:tamam ama önce üstümüzü değiştirelim
Levent:tamam
Saat gecenin 2 si olur.o sırada elayla zenanda yatmak için hazırlanıyorlardı sonra kapı çaldı
Ela:zenan kim acaba
Zenan:açmadan öğrenemeyiz
Ela:tamam ama elimize bir şey alalım
Zenan:nasıl yani
Ela:ya zenan saat kaç bilmiyor musun bu saatte ya kapıya sapığın birisi gelmişse
Zenan:haklısın
Ela:açıyorum ve açar levent ve Suat leventin elinde her zamanki o beyaz çiçekler vardı
Zenan:suat
Ela:levent

Zenan:gecenin bu saatinde
Ela:sen niye geldin
Levent:ela konuşmamız lazım
Ela:benim seninle konuşacak bir şeyim kalmadı der ve yukarı çıkar
Zenan:levent peşinden git
Levent:tamam der ve elanın yanına gider
Ela:çık buradan
Levent:benimle konuşmadan olmaz
Ela:tamam konuşalım
Levent:biliyorum yaptığımı savunamam kendime kaç defa keşke onları en azından o gün o an demeseydim diye kendimi çok azarladım ela ama oldu zamanı geri getirmek keşke elimde olsaydı
Ela:keşke
Levent:belki zamanı geri getiremeyiz ama o anları tekrar yaşayabiliriz ela
Ela:levent olmaz sen evlisin bende
Levent:buraya aslında o meseleyi konuşmak için geldim biraz da
Ela:nasıl yani
Levent:bak ela ben sırf eylülle ona yardım etmek için evlendim
Ela:levent n diyorsun sen
Levent:bak aslında eylülün küçük bir kızı var zamanında ona bakamadığı için onu yetimhaneye bırakmış yıllar sonrada yeniden buldu ona gerçek annesi olduğunu zorda olsa söyledi ama amacası kızı ona vermek istemedi dava açıldı inci mahkemede annesinde kalmak istediğini söyledi davaya bende gitmiştim sonra incinin amcası baktı olmuyor eylüle iftira atmaya başladı beni de aşığı olarak söyledi doğal olarak hakimde bundan etkilendi bende hakime eylülü kurtarmak için onun nişanlısı olduğumu ve çok yakında evleneceğimizi söyledim hakimde bir daha duruşma ayarladı evlilik cüzdanınızla beraber gelin dedi eylülle hemen evlendik mahkemeyi eylül kazandı ama amcası bu seferde evliliğimizin kurmaca olduğunu söyledi bu yüzden mahkeme bizi kontrol edecekti bir süre bu yüzden aynı evde kalmaya başladık ama bu süreçte yakında bitiyor her şey bu ela ben ömrüm boyunca hep seni sevdi hrbattı gelep seni sevicem
Ela:bunları bana niye anlatıyorsun
Levent:ela bak ben
Ela:görmüyor musun levent senin evliliğin ne kadar sahte ise benimkide bir o kadar gerçek ben kocama güvendim inandım oda bena güvendi inandı tamam belki ona aşık değilim ama mutluyum anlıyor musun onun eski bir karısı çıkmadı beni mertten kıskanmadı hatta onunla arkadaş bile oldu beni aldatmadı ondan bir şey gizlediğim niye bunu benden sakladın ela demedi çünkü niye sakladığımı biliyordu ben kendimce onu dertlerimden Korumuştum çünkü ben hayatım boyunca sorunlarımı tek başıma çözdüm kimse yoktu yanımda olanlara da zarar vermemek için hep sakladım dertlerimi ve beklide en önemlisi o beni düğünümde terk etmedi düğün günü onu odamda korkuyla beklerken yanıma geldi çok güzel olduğumu söyleyip elimi tutup beni nikah masasına götürdü oysa bunlar benim senden beklediğim şeylerdi olmadı levent olmadı lütfen bu saatten sonra kimse daha fazla yara almasın git buradan git lütfen
Aşağıda zenan ve Suat ta onları bekliyorlardı
Zenan:ne konuştular acaba
Suat:aşkım onu bunu bilmiyorum ama levent berbattı
Zenan:elada aynen
Suat:bu arada sevgili kızım nasıl
Zenan:sevgili kızın çok iyi babası ama bu gece tutturdu bende babamı bekleyeceğim sabaha kadar diye ya elayla zar zor uyuttuk
Suat:olsun aşkım bunlarda zamanla geçecek şeyler
Zenan:ileride ne olacak acaba
Suat:eğer bundan 24-25 senesini söylüyorsan sen huysuz bir kaynanana ben cici bir kayınpeder olucam
Zenan:aa niye huysuz oluyorum ki ben
Suat:yapma aşkım ya sence sen kızını benden bile kıskanırken şimdi bir erkek gelip onunla evlenecek ve sen hiç huysuzluk yapmayacak mısın
Zenan:tamam yani belki biraz ama ya Suat hakkım değil mi ben o kadar büyüteyim o gelsin kızımı 2 dakikada isteyip alsın
Suat:tamam aşkım en iyisi biz bunları 24-25 sene sonra konuşalım
Zenan:bence de
Suat:leventler ne yaptı acaba
Zenan:bilmiyorum ama elanın hemen ikna olacağını sanmıyorum
Elalar yukarıda
Levent:son sözün bumu ela
Ela:..evet
Levent:peki ela ama yinede sana yaşattıklarım için özür dilerim
Ela:levent
jojos Bscap0174gj2thlj0
Levent:şimdi gidiyorum ama ben bu gece bir şey öğrendim asla ama asla aşkımdan vazgeçmeyeceğim ben aşkımın her zaman arkasındayım ela o gün düğün günü sana aşkım bitti demedim sadece bir ilişkide olmayan gerekli şeyler yoktu bizim ilişkimizde bunu demiştim ama keşke demeseydim
Ela:bunu biliyorum yoksa Burçinler bizi öldürürken alnına silah dayandığında son sözün olarak seni seviyorum ala demezdin ben senin aşkında hiç şüphelenmedim tıpkı benim aşkım gibi
Levent:peki o zaman niye ela niye izin vermiyorsun elini tutup sana eskisi gibi bakmaya
Ela:olmaz levent her şeyden geçtim insanların dedikosu bakışları tavırları bunlardan geçebilirim ama ya giyom eğer onu bırakırsam senin bana yaptığının ona yaptığımdan ne farkı kalır
Levent:ela ama sen beni seviyorsun
Ela:bazen aşk yeterli olmuyor levent.ama keşke olsaydı
Levent:keşke .. bu arada bu çiçekler senin bilmiyorum belki benden sonra çöpe atarsın ama yinede sana vermek istiyorum ela hoşçakal der ve ela daha o gitmeden arkasını döner levente
jojos Bscap0146uy3thuc2
levent ise ona son bir kez dokunmak ister
jojos Bscap0178nu8thpu1
ama yapamadan gider
jojos Bscap0177is1thpz1
ela-levent

ela-levent

Kadın
Yaş : 26 Kayıt tarihi : 18/03/09 Mesaj Sayısı : 49 Nereden : Diyarbakır
Rep sistemi
Başarı Puanı:
jojos Left_bar_bleue0/0jojos Empty_bar_bleue  (0/0)
Güçlülük:
jojos Img_left0/0jojos Empty_bar_bleue  (0/0)

Konuya puan ver
jojos Vide
MesajKonu: Geri: jojos   jojos Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 3:20 pm

devam et süper en heyecanlı yeri
http://www.aabbzz.tr.gg

jojos

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası