Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi | DDFCA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi | DDFCA

Doktorlar Dizisi Fan Clup Ailesi....Forumdan Daha Fazlası

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

dersimiz;aşk...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ela-naz

ela-naz

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 22/09/10 Mesaj Sayısı : 8 Nereden : gidenin bıraktığı yerden...

Konuya puan ver
dersimiz;aşk... Vide
MesajKonu: dersimiz;aşk...   dersimiz;aşk... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 2:09 am

[b]slm arkadaslar sitenızı yenı kesfettım bende senaryomu yazıcam:)
ela-naz

ela-naz

Kadın
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 22/09/10 Mesaj Sayısı : 8 Nereden : gidenin bıraktığı yerden...

Konuya puan ver
dersimiz;aşk... Vide
MesajKonu: Geri: dersimiz;aşk...   dersimiz;aşk... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 3:03 am

[b]Yeni gün yeni ısıklarıyla doğarken türkiyenın en iyi hastanesındede mesai başlamaktadır.türkiyenın en ıyı hastahanesınde bugun herzamankınden farklı bi yoğunluk vardır.cerrahi asistan sefi fikret hanım herzamankınden daha yoğun tutuyordu asistanlarının çalısmalarını..
[color:9b6e=red ]FİKRET:[color=blue]evet arkadaslar bıldiğiniz gibi bugün türkiyenın en basarılı beyın cerrahı hastanemızde bı amelıyat gerceklestırıcek.ona mahcub olmak istemıyoruz.simdi sizden istediğim dediklerımı harfiyen yerıne getırmenız ve herzamankı zevzeklıklerınızden ve aptallıklarınızdan bugun olabıldiğince uzak durmanız.umarım anlasılabılmısımdır?[color]
ASİSTANLAR:evet hocam!
FİKRET:evet şimdi görev yerlerınızı dağıtıyorum:zeynep ve zenan siz acile,ahmet sen dosyaları al,duygu sen arslan beye,hasan sen 3216 dakı hastaya ve ela,sen benımle gelıyosun
ZEY-Z-A-H-E-D:PEKI HOCAM
FİKRET:Evt ela bugun benımlesın 2234 dekı hastayı beraber hazırlıycaz amelıyata ve sende ameliyatta olucaksın.öncelıkle hastanın rutınlerını yap,sonra her ihtımale karsı hastanın kan grubuna uygun 4 ünite kanı hazır et,ameliyathaneyı ayarla veee bunların hepsını bitirip 30 dakıka içinde yanımda ol levent beyı karsılarken herkesın burda olmasını ıstıyorum.he bıde gelırken bana bı kahve al
ELA:pekı hocam nasıl istersenız
tam arkasını dönmüş gidecekken tekrar döner ve:]bu arada amelıyat ekıbıne benı katmanız benı çok mutlu ettı ben gercekten sıze çok tesekkur ederım yanı aslında...
FİKRET:Tamam yeter unuttun galıba zevzeklık yok demıstım bu arada tam 28 dakıkan kaldı Very Happy
Ela kosa kosa fikretın verdiği işlerı yapmaya gider.

YARIM SAAT SONRA....
Ela saatıne bakar ve: ''Eyvaahh 30 dakıka dolmus''ve kosmaya baslar.kosarken saymaya baslar: kanlar hazır,rutınler ve sonuclar tamam,amelıyathane tamam..ee baska..kahve!!ben kahve almayı unuttum!!
Ela adeta yara yara korıdorlardan gecer,asansörü beklemeden ucarak ıner asağı kafeteryaya.bir yandanda gec kaldım dıye söylenmektedir..kahve makınasın ayaklasır kahve alması için ama makına ona istediğini vermez.
ELA:aptal makına!!! işimiz düştüya calısma sen!!ne diycem ben fikret hanıma?senın yuzunden gecte kaldım zaten!!
diyerek makınayı tekmelerken hasan yaklasır yanına.
HASAN:Ela?dur napıyosun noluyo kıme kızdın yıne??
ELA: kime olucak bu aptal makınaya Mad Mad
hasan makınayı tekmeleyen Elayı teskın etmeye calısır
HASAN:dur tamam tamam.madem makına calısmıyo gel kafeden alalım bızde der ve elayı kafeye doğru götürür.
o sırada hasana cağrı gelir
HASAN:gitmeliyım
ELA:tamam
HASAN:bak kımseyı dövmiyceksın tamammı Wink
ELA:HASAAANNN!!
HASAN:tamam tamam Very Happy hadi be gittim

ELA:pardon bakarmısınız ben bı kahve istıyorum
Kafe Görevlisi:pekı dr.hanım hemen hazırlıyorum
kahvesı hazır olmus ela kahveyı almıstır.hem sinirli hem telaslı olduğundan anı bı hareketle arkasını döner veee..
ELA:Ahhh yandımmm Mad :ağla: diye bağırır
döndüğü esnada kahve almak için arkasında duran beyle capısmıs ve kahve elıne dökülmüştür
ELA:ahh elimm pale :ağla: elim yandı :ağla:
ela feryat figan bagırıyordu
LEVENT:]telaslanmayın lütfen ben doktorum!!

ELA:AAA GERCEKTENMI!!! Mad durun tahmın edeyım burasıda hastanemı yoksa???
ela-naz

ela-naz

Kadın

Konuya puan ver
dersimiz;aşk... Vide
MesajKonu: Geri: dersimiz;aşk...   dersimiz;aşk... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 1:55 pm

ELA:AA GERÇEKTENMİ!! Mad durun tahmın edeyımk byrasıda hastahanemı yoksa???
Levennt bu cvp karsısında bırden afallamıs telasla söylediği sözün sacmalığını farketmıstı oda
LEVENT:Afedersiniz seyy ben...ne diyorum ben ya.buyrun lutfen hemen bi bakalım elınıze pansuman falan yapalım diyerek elanın elınden tutup acıle kosar
bu sırada herkes karsılamak için kapıda Levent beyı beklemektedir. fikrette elayı.ama ne levent bey ne ela ortalarda yoktur.

ACİLDE..

ELA:ahh of ya of!!ne becerıksız seysın sen!!niye dikkat etmezsınkı snkı.
LEVENT:izin verırsenız artık elınıze bakabılırmıyım der tenkıt edici bı uslupla

ELA:ne o?nasıl bnı iş cıkarttığınızımı merak edıyorsunuz yoksa? Levent bi fesubhanallah ceker sonra:
LEVENT:verin elinizi bi bakayım diyerek elanın elını avucunun içine alır.
LEVENT:deri üstünde hafif bi tahriş.cilt yanığı nedenıyle ufak tefek deformasyonlar var tabı.korkmayıın yasıycaksınız Very Happy

ELA:elimi yaktığınız yetmıyo bıde dalgamı gecıyosunuz benımle??bu ne küstahlık Mad
LEVENT:küstahlık??

ELA:evet hem becerıksızsınız hem küstahsınız.. ahh hemde cok kabasınız Mad

LEVENT:Bakın kuçuk hanım tamam elınızın yanmasına sebeb olduğum için özür dilerim ama bu kadar hakaretı hakettığımı düşünmüyorum.kendinize gelin lütfen

ELA:bana baksanıza siz!!!yavuz hırsızsınız bellı.adama bak ya!! sen gel hem elımı yak...hemde ustune bı kamyon laf et. Mad ela olaganca gucuyle soylenmektedir leventse elanın elını sarmakla mesguldur...elanın dediklerını umursamayarak tedavısıne ve konusmasına devam eder

LEVENT:dediğim gibi buyutulecek bişi yok.bi iki gün ilac sürersiniz ben şimdilik sardım ama acbılırsınız istersenız
ela bi cocuk edasıyla mızıldanmaya ve söylenmeye devam atmektedir

ELA:bugun çok önemlı bi amelıyata girecektım ve SAYENIZDE!!! kacırdım ben şimdi bu elle nasıl gırerim ya of:((

LEVENT:Asistansınız sanırım:) der muzip tavrıyla

ELA:evet! bi sakıncasımı var der sert bı üslupla

LEVENT:yoo sadece...çok konusuyosun bu soyledıklerıne sonra pışman olabılırsın

LEVENT:UKALA!!
Bu sırada zeynep kosarak yanlarına gelır.acildekı hemsirelerden biri zeynepe haber vermıslerdır

ZEYNEP:ela! ela canım noldu sana?ya fikret hanım herkesı asağı çağırdı 10 dakkadır ordayız.yenı cerrahmı ne gelcekmıs.yenı duydum bende.noldu nasıl oldu diye soruları ardı ardına sıralarken ela sözünü keser

ELA:zeynep tamam.elime becerıksız ukala bı odun kahve döktü sadece.yanı elımı haşladı da dıyebılırız
bunları derken levente bakıyordu sert sert.. leventse içten içe gülüyordu çünkü ela çok pişman olucaktı.ela ile ilk karsılasmasının böyle olması traji komik olmustu.

zeynebin ardından diğer asistanlarda duymustu olanları ve kosup gelmıslerdı hemen

HASAN:Ela!noldu
ZENAN:ela iyimisin?
AHMET:ela neyın var
DUYGU: ela bişey desene noldu

ELA:ya yeter teker teker gelin elim yandı sadece..

FİKRET:Noluyo arkadaslar neden hepiniz burdasınız?? diye kızarak girdi acile sonra elayı gördü eli sargılı bi şekılde

FİKRET:Aa ela noldu sana? der sonra arkasını döner ve sasırır

FİKRET:Levent bey?sizin ne işiniz var burda.biz sizi kapıdan beklıyoduk
ela basta olmak üzere asistanlar çok sasırmıslardır.

ELA:ne!! Levent beymı??

LEVENT:evet küçük hanım:)ben LEVENT ATAHANLI Smile

ela sok olmus durumdaydı..rezil olmustu hemde levent atahanlıya..basını önüne eğdi ve usulca cıktı odadan..
levent arkasından muzipçe bi bakıs attı..

FİKRET:Kusura bakmayın levent bey ufak bı aksılık oldu sizi böyle karsılamak istememiştik ama...

LEVENT:Yoo böyle düşünmeyın lütfen.ben halımden çok memnunum bıyıkaltı güldü

ela-naz

ela-naz

Kadın

Konuya puan ver
dersimiz;aşk... Vide
MesajKonu: Geri: dersimiz;aşk...   dersimiz;aşk... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 6:04 pm

DİNLENME ODASINDA....

ZEYNEP:fkret hanım elanın bı araba laf saydığı adamın levent bey oplduğunu söyleyınce ela tam üç renk değiştirdi:D ana renk kırmızı ve tonlarıydı hehe
bütün asıstanlar gülüyorlardı
ELA:ya zayneeeeppp!
ZEYNEP:Ya tamam tamnam sustum:)ama kabul et cok komıktın:D
ELA:ya üf yaa..

ZENAN:sahi,sen ne dedin o kadar adama?

LEVENT:ımm becerıksız küstah ukala kaba..unuttuklarım varmı yoksa hepsı bu kadarmıydı ela hanım?

asistanlar aralarında konusurken levent gelmıs ve konusulanları duymustu.leventın arkalarında olduğunu farkeden asistanlar hemen toplanıp görev yerlerıne dağıldılar odada bı tek ela kalmıstı.levent imalı imalı bakarak gıtmek için arkasını döndü.
bu sırada elada peşinden giderek onu durdurdu.

ELA:levent bey bi dakıka konusabılırmıyız

LEVENT:Levent bey mı?becerıksız küstah a ne oldu??

ELA:levent bey ben gercekten özür dilerım yanı sey ben elım cok acıyodu ve aslında ...yanı ben siz olduğunuzu bılsem böyle yapmazdım inanın

Ela yaramazlık yapan küçük muzur cocuklar gıbı kıvranıyordu.leventse tüm sevgisiyle izliyordu onu.bi yandanda gülümsüyordu.

ela özrünü diledi bası önündeydi..levent elayı izlemeye dalmıstı ela bı cvp beklıyodu.kafasını kaldırıp levente baktı

ELA:bişey demeyecekmısınız??

o sıra gözgöze geldiler...levent o ela gözlerın yabancısı değildi...yıllar öncekı gıbı carptı kalbı yıne...
ELA:levent bey?

LEVENT:ha ııı efendım bıseymı dedin

elanın bası yıne önüne eğildi.
seyy evet ben.. özür diliyordum
levent bakıslarını eladan almadan;

LEVENT:elin nasıl? ela böyle bı soru beklemıyodu.acıkcası leventın ''sana pişman olucaksın demiştim''demesibni beklıyodu..leventın yumusak tavrı hosuna gitmıstı

ELA:elimmi?ee sey iyi tesekur ederim..seyy bu arada ben tekrar özür dilerim bunu telafı etmek isterım

levent elaya bakıp gülümsedi

LEVENT:merak etme bunun için epey vaktın olucak Wink

ELA:anlamadım?

LEVENT:üzülme yakında anlarsın.görüşürüz Wink
ela-naz

ela-naz

Kadın

Konuya puan ver
dersimiz;aşk... Vide
MesajKonu: Geri: dersimiz;aşk...   dersimiz;aşk... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 6:26 pm

levent gitmiştir bu sırada elanın telefonu calar

ELA:alo! efendım teyzecim..evet yaa o bugunmuydu?ya benı bu seferlık affetsenız olmazmı..ama teyzecım..tamam tamam gelicem tamam teyze gelicem diyorum tamam şimdi işim var aksama görüşelim..

ACİLDE...

zenan ve zeynep hala elanın halıne gulmekteydıler bu arada hastahanedekı yoğun çalısma artmıs amelıyat saatıde yaklasmıstı.
ZEYNEP:sence fikret hanım amelıyat ekıbıne bızıde katarmı

ZENAN:ben tabıkı giricem o amelıyata ama senı bılemem

ZEYNEP:belkıde levent bey secıyodur amelıyat ekıbını

ZENAN:levent beyde secse bu hastanenın en ıy asıstanını yanı benı mutlaka ekıbıne dahıl edıcektır

bu sırada yanlarına hasan gelir

HASAN:kızlar fikret hanım hepımızı topluyor sanırım amelıyata gırceklerı acıklıycak

ZENAN:oleyy be:)

.........................

FİKRET:Evet cocuklar ünlü cerrah levent atahanlıyla amelıya gırecek olanlarınızı acıklıyorum. zenan vee zeynep bu amelıyatta levent beyı siz asiste ediceksiniz

ıkısınınde yuzu gulmustur

ZEYNEP-ZENAN:PEKI HOCAM:)

Ela sasırmıstır

ELA:Ama hocam ben..

FİKRET:bir cerrahın en önemlı seyı nedır ela?

ela somurtarak

ELA:elidir hocam

FİKRET:pekı sende bunlardan kac tane var?

ELA:şimdilik bi tane Crying or Very sad

FİKRET:Tamam o zaman şimdi git elın ıyılesince gel

ELA:AMA..

FİKRET:BİŞEYMI DEDIN?

ELA:hayır

FİKRET:güzel şimi al su dosyayı 4231 deki hastayı takıp et

ela dosyayı alıp gıder ama amelıyata gırememk çok koymustur..bu arada levent beye kızar yıne öfkesı katlanır özür dilediğine pişman olur.yıne söylenmeye baslar
ela-naz

ela-naz

Kadın

Konuya puan ver
dersimiz;aşk... Vide
MesajKonu: Geri: dersimiz;aşk...   dersimiz;aşk... Icon_minitimeC.tesi Eyl. 25, 2010 7:18 pm

ve hastanede bi gün daha sona ermiştir.asistanlar soyunma odasında cıkmak için hazırlanmaktadırlar

HASAN:kızlar yenı evımızı görünce bayılacaksınız Very Happy

ZEYNEP:ayy cok heyecanlıyım çok merak ettım hadı hazırlanında cıkalım bi an önce yenı evımıze gidelim Very Happy

ZENAN:altı üstü bi ev.içinde doğru düzgün yasaöıycaz bıle.yatmdan yatmaya görcez evın yuzunu.ne var bu kadar heyecanlanıcak anlamadım

AHMET:Yenı evınız buyukmu?yanı bızede yer varmı Very Happy

ZEYNEP:ayy aslında ne güzel olurdu diymı hasan:)hem ev hem iş arkadası olurduk

ZENAN:yapısık ıkızler gıbı yanı

ZEYNEP:Neden bu kadar katısın zenan?

ZENAN:sen neden bu kadar hayalperestsın

ELA: kızlar! yeter artık tartısmayın..ben cıkıyorum yarın görüşürüz

HASAN:yarınmı?eve gelmıyomusun?

ELA:hayır.nazan hanımın kati emrı var.yalıya gıdıyorum.aile yemeği varmıs bugun:(
ela-naz

ela-naz

Kadın

Konuya puan ver
dersimiz;aşk... Vide
MesajKonu: Geri: dersimiz;aşk...   dersimiz;aşk... Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 4:46 am

Ela- bı dak yksa sen gelmycekmsn?teyzem sana haber vermems olamaz dıme? Hasan- aramazmı nazan sultan benide aradı ama ben bu gece nöbette olacagmı soyledm yanı bu gece yenı evimzde ayaklarmı uzatp penguenlerı ızleyeceğm:)

Ela-ya ck hainsin benı teyzemın ellerne bırakma nolur.hem rutin aıle yemeğı degl bu.teyzemlerm arkadaslarıda gelckms bu sefer

Hasan-ınan bana tosbağalarn hayat hıkayesı bıle daha cazıp gelyo suan bana

Ela- benı yalnz bırakcksn yani Sad

Hasan- off tamam ya nedn hayr dıyemyormkı sankı.tama hadı gdelm yemekten hemen snra bı bahane bulur dönerz

Ela- oley be!canım kuzenim benım Smile

dıyerk sarılr hasana ela.bırlıkte hastanedn cıkp yalıya gderler.bu arada yemeğe oturmk ıcn herkes onları beklemektedr.

Ela/Hasan- bız geldk:) dıye ıcerı grerler ela ve hasan.arkalarndan levent bey grer ıcerı.leventn aıle dostlarnı oglu oldugunu ögrendklernde ela ve hasan sok olmuslardr.

'sevmedıgn ot burnunda bıterms dıye buna dıyolar heralde' dıye homurdanr ela

dersimiz;aşk...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası